KONST / Litografier / Färglitografi 13095098
nr 1309 5098
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 227/275. Motivet: 47x57cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:14:16
24/2 20:09:16
24/2 20:10:07
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson